Aktuality

10.7.2016 | 14:44
TV SENZI
Ďakujeme všetkým divákom, ktorí nám venovali svoju priazeň a posielali hlasy či už v súťaži Volenka, tam bola pesnička Fačkovský kostolík niekoľko týždňov, alebo v Senziparáde pesnička Jedna hodinečka bola na popredných miestach, ale keďže v rámci pravidiel môže zaznieť maximálne šesťkrát, čo sa aj stalo, následne súťaž opustila. Ešte máme v talóne jeden videoklip, čas zverejnenia záleží od TV. V spolupráci s TV Senzi pokračujeme naďalej, v blízkej budúcnosti chceme natočiť nové klipy.
29.5.2016 | 14:36
TV Senzi, Volenka
Uplynula dlhšia doba a s ňou prišli aj určité zmeny. TV Barandov muzika prešla na inú štruktúru programu, ktorá je už úplne odlišná od TV Senzi, aj ked niektoré predtým vysielané videoklipy sa tam z času na čas objavia. TV Senzi pokračuje v pôvodnom vysielaní a nás môžete stále vidieť v hitparáde Volenka. Pieseň Rodný kraj tu figurovala niekolko týždňov viackrát prvá, v rámci pravidiel bola vyradená. Bola však nasadená ďalšia naša pieseň Fačkovský kostolík a naše želanie je, aby tu ostala čo najdlhšie. Takže priatelia budeme Vám vďační za každý hlas, hlasuje sa na volenka@televíziasenzi.sk. Fačkovský kostolík. Ďakujeme
23.3.2016 | 18:28
Senzi, Barandov muzika
Milí priatelia, toto snáď ani nepatrí medzi novinky, nakoľko naša pesnička Rodný kraj sa v hitparáde Volenka objavuje pravidelne, dokonca už 5 - krát za sebou stále na prvom mieste, takže je to už vlastne starinka. Veľmi nás to teší, viacerí totiž túto reláciu nesledovali od začiatku a podľa môjho poznania ich čím ďalej pribúda, teda je fajn, že nás môžu aj oni sledovať na TV. Na druhej strane môže to pôsobiť už nudne, no my sme Vám stále vďačný za Vašu priazeň a za každučký jeden poslaný hlas. Máme natočené ešte štyri klipy, ktoré neboli zverejnené, môžte nám s tým pomôcť, len treba napísať na mail - sutaz@senzihity.sk - želanie o ďalšiu pieseň z nášho repertuáru, alebo niečo podobné. Hádam to pomôže, ďakujeme.
24.2.2016 | 20:45
Rodný kraj
Takže, naše prianie sa splnilo, minulú sobotu a v ďaľšie dni sa pieseň Rodný kraj v našom podaní objavila na obrazovkách znova. Ja len zopakujem, v relácii VOLENKA a hneď na prvom mieste ! Opäť veľká vďaka našim priaznivcom a už nie len z blízkeho okolia, ale máme priaznivé ohlasy aj z iných kútov Slovenska, čo nás veľmi teší. Podotýkam, že videoklip bol natočený v obci Stránske a priľahlom okolí. Hlasuje sa nezmenene - barandov tv /volenka/ hlasování, premiéra býva v sobotu od 16 00h. - 18 00h, reprízy v nedeľu od 10 00h. a v pondelok od 7 00h.
19.2.2016 | 14:32
Senzi, Barandov muzika
Tak, naša pesnička Vy stromečky nám na Senzoparáde dohrala, nie sme smutní, aj keď . . . Zmeny okolo hlasovania spôsobili, že nám množstvo hlasov obrazne povedané, vyletelo hore komínom. Ospravedlňujeme sa svojim známym, priaznivcom, ktorí nám posielali svoje hlasy na už nefungujúcu stránku, nakoľko, ani my sme nestihli postrehnúť tieto zmeny. Na obrazovke sme však ostali, v relácii ,,VOLENKA,, s piesňou RODNÝ KRAJ. Hlasuje sa na barandov tv/volenka/hlasování do stredy 12.00h. premiéra býva v sobotu od 16.00h. tak snäď sa uvidíme znova, držte palce.
5.2.2016 | 20:06
Senziparáda
Priatelia, pesnička Vy stromečky v našom podaní "prežila" aj druhýkrát v Senziparáde, ďakujeme za priazeň, sledujte v sobotu od 10 h. Senzi, alebo Barandov muzika.